VII Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS

VII Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS

Już w kwietniu w Targach Kielce odbędą VII Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. To okazja do spotkania grona ekspertów z rynku gazowniczego, miejsce, w którym prezentowane są najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dla branży oraz okazja do wzięcia udziału w ciekawej ofercie szkoleń, warsztatów i konferencji.

103 wystawców z 8 krajów - Niemiec, Belgii, Czech, Austrii, Francji, Danii, Litwy i oczywiście Polski - zaprezentują w targowych halach sieci gazowe, urządzenia, stacje oraz odbiorniki gazowe, aparaturę kontrolno-pomiarowa w gazownictwie czy też automatykę przemysłowa dla gazownictwa. Nie zabraknie też prezentacji firm zajmujących się bezpieczeństwem w gazownictwie czy ochroną środowiska. EXPO-GAS to także urządzenia, materiały i osprzęt do budowy i wyposażenia gazociągów, stacji redukcyjnych i tłoczni gazu;

EXPO-GAS Poprzednia edycja EXPO-GAS cieszyła się dużym zainteresowaniem – wystawę odwiedziło ponad 3000 zwiedzających, ofertę handlową na powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych przedstawiło około 100 wystawców. W 2007 roku wystawa EXPO-GAS to zaledwie 70 wystawców, ekspozycję odwiedziło 1382 gości – widoczny i dynamiczny rozwój świadczy nie tylko o potrzebie organizowania tego typu spotkań, ale także o umacniającej się pozycji branży.

Mocną stroną wystawy EXPO-GAS są interesujące konferencje, warsztaty oraz referaty. Podczas targów odbędą się warsztaty szkoleniowe „Standardy Techniczne Izby Gospodarczej w działalności przedsiębiorstw gazowniczych”, oraz konferencja „Miniona dekada branży – ocena i prognozy” organizowane przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa. W tegorocznej edycji imprezy wezmą udział prelegenci z całej Polski. Między innymi przedstawiciele środowisk naukowych i branżowych, uniwersytetów, szkół wyższych a także firmy związane z gazownictwem.

Targi EXPO-GAS odbywają się pod honorowym patronatem Ministra Skarbu Państwa oraz Ministra Gospodarki.

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej Więcej...